MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11334386
nr 1133 4386
Byrå
6 lådor, längd: 81 cm, djup: 51 cm, höjd: 132 cm
Kondition: slitage, skador, 2 knoppar saknas
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 18:14:33
700 kr